Kariéra

Sme novootvorená realitná kancelária s tímom ľudí, ktorý majú dlhoročné skúsenosti v oblastí realít. Zaoberáme sa kompletným sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Zabezpečujeme kompletný právny, obchodný, finančný a poradenský servis ako pri nehnuteľnostiach, tak aj v zabezpečovaní hypotekárnych úverov pre našich klientov. Hľadáme spolupracovníkov na pozíciu:


Realitný maklér/maklérka


 


Miesto práce


Košice


Košice – okolie


 


Náplň práce


Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a kompletná starostlivosť o klienta, správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností, po dohode a zaučení možnosť vybudovania vlastného tímu maklérov.


 


Iné výhody


Flexibilný pracovný čas, zaujímavá a rôznorodá práca, zaškolenie, príjemné a mladé pracovné prostredie s veľkou chuťou a nasadením pracovať.


 


Platové podmienky


Provízia poľa dosiahnutého výkonu a obratu (motivačné ohodnotenie priamo úmerné schopnostiam makléra/ky).


 


Termín nástupu


Ihneď


 


Pracovný pomer


Živnostenský list


 


Požadované vzdelanie


Úplné stredoškolské s maturitou


 


Požadovaná prax


Bez praxe (pozícia vhodná pre absolventa)


 


Požiadavky na kolegu


Komunikatívnosť, flexibilita, reprezentatívne vystupovanie, bezúhonnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, vlastné auto, mobil, PC (internet aj doma). Znalosť cudzieho jazyka a prax v tejto oblasti je vítaná (nie je podmienkou). Hľadáme do nášho mladého tímu uchádzača/ku so záujmom o dlhodobú perspektívu. Ak si chcete len privyrobiť, prosím, nekontaktujte nás, táto ponuka nie je pre Vás vhodná. Živnosť na začiatku nie je podmienkou.


 


Informácie pre záujemcu


Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate nami uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis na e – mailovú adresu laginreality@laginreality.sk. Vybraným uchádzačom/kám sa ozveme a budú pozvaný/é na osobný pohovor.